איך לבחור משרד תיווך בהוד השרון?

איריס גבריאל

יש לכם דירה למכירה בהוד השרון או הסביבה והבנתם שמוטב להיעזר במתווך או מתווכת שחיה ונושמת נדל"ן 24/7? מעולה! עכשיו צריך לבחור משרד תיווך בהוד השרון , מתווך או מתווכת     מומלצת שתלווה אתכם בתהליך.

הינה שבעה טיפים שיעזרו לכם לבחור מתווכת נדל"ן:

  1. רישיון תיווך כדין

הדבר הראשון והבסיסי ביותר הוא לוודא שיש לה רישיון לתיווך נדל"ן. תוכלו לבדוק אם מתווך רשום בפנקס בעלי רשיונות לתיווך במקרקעין אצל רשם המתווכים במשרד המשפטים.

  1. ותק בענף

כמה שנים היא בעסק? כמה עסקאות כבר סגרה?

במקצוע שלכם יש ערך לניסיון?

ברור!

גם בתיווך. ניסיון של מתווכת יכול לעשות את כל ההבדל. תסמכו עליי. מניסיון.

  1. הצלחות

אל תתביישו לשאול ולברר מהן ההצלחות שלה בשנה האחרונה. כמה מכירות היו לה בזמן האחרון? מי שיש לה הישגים תשמח לספר עליהם.

  1. היכרות עם האזור

באילו אזורים היא מכרה? האם מכרה דירה בבניין שלכם? היכרות מעמיקה עם העיר והשכונה שלכם היא יתרון עצום. לעומת זאת מתווך נדל"ן שלא מכיר את האזור ולא את קהל היעד שקונה    באזור עלול לבזבז לכם זמן יקר.

  1. חוות דעת והמלצות

אתם צריכים לסמוך על המתווכת שלכם בעיניים עצומות, לדעת שהיא עושה הכול למען הנכס שלכם, שהיא מקצועית ואמינה. כדי להיות בטוחים, בקשו לדבר עם לקוחות שכבר מכרו או קנו       איתה נכס. תלמדו מההמלצות האלה  הרבה.

  1. כימיה

בסופו של דבר מתווכת נדל"ן הולכת להיכנס לכם לבית וללוות אתכם בתהליך. מכירה של בית יכולה להציף מחלוקות בין בני המשפחה, וכרוכה לפעמים גם במתחים. אתם צריכים להרגיש בנוח עם המתווכת.

  1. מעטפת 

עבודת התיווך היא על המתווכת, אבל יש עוד הרבה מסביב. מומלץ לבדוק אם היא יכולה לחבר אתכם עם אנשי ונשות מקצוע טובים ואמינים כמו עורכי דין, שמאים, אדריכלים ומעצבי פנים     שיוכלו לעזור לכם להתקדם לעסקה מוצלחת. מעטפת מקצועית טובה שווה לכם הרבה זמן והרבה כסף.

ולפני סיום נבהיר – אפשר להוציא לפועל עסקת נדל"ן גם ללא ליווי של מתווכת. רק תעשו לי טובה, אם בחרתם לעבוד ללא תיווך השקיעו מזמנכם כדי ללמוד קצת את הנושא – לְמה חשוב       לשים לב, מהם השלבים השונים וממה להיזהר במיוחד. תוכלו להיעזר במאמרים טיפים לרוכשים נכס ומידע למוכרים נכס

 


אני איריס גבריאל, כבר 15 שנים מתווכת ומשווקת נדל"ן בהוד השרון במקצועיות ובאהבה גדולה.

אני גאה להיות מדורגת במקום הראשון באתר המקצוענים בנדל"ן בהוד השרון לפי חוות דעת אותנטיות של לקוחות מהשנה האחרונה. האתר בודק את המתווכים המובילים בעיר ומדרג אותם     לפי שביעות רצון הלקוחות שלהם. זה אומר הכול, לא?

מוכרים נכס? אשמח להיפגש, להכיר וללוות גם אתכם בעסקת הנדלן שלכם בהוד השרון והסביבה.

 

בברכה,

איריס גבריאל,  הכתובת שלכם לנדל"ן בהוד השרון.

משרד תיווך בהוד השרון

טל' 054-2556108

 

 

 

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn